Misyonumuz


Dijiplus Baskı Çözümleri, entegre bir baskı tesisine sahip Türkiye’nin en yenilikçi kuruluşlarından biridir.

Sürekli iyileştirme felsefesiyle; dergi, broşür, katalog, kitap, afiş, kartvizit, davetiye, takvim, etiket, ajanda, dön kart, poster gibi ürünlerin basımına yönelik sunulan hizmetlerin kalitesini arttırabilmek için, 1989 yılında başlamış olduğu çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

Güçlü teknolojik altyapı, uzman kadro ve modern baskı makinelerinden oluşan parkuru ile müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamak üzere İkitelli mevkiinde hizmet vermektedir.

Vizyonumuz


İç ve dış mekanda kullanılmak üzere; UV, Latex, türlerindeki dijital baskı hizmetlerini, “Dijiplus Baskı Çözümleri” çatısı altında bulunan Dijiplus firmasıyla da Türkiye geneline taşıyabilmektedir.

Amacımız; müşterilerimizin beklentilerini karşılayabilecek ürünleri,

  • En uygun kalite
  • En uygun zaman
  • En uygun fiyat birleşimiyle

…sunabilmektir.

Başkanın Mesajı


Günümüzde, baskı teknolojilerinin sürekli gelişerek değişmesi, yatırımların kısa sürede yenilenmesi gerekliliğini ortaya çıkarmaktadır.

Dijiplus Baskı Çözümleri olarak; Sektördeki gelişmeleri yakından izleyebilme, değişime ayak uydurabilme ve teknoloji takibinde üstlendiğimiz öncü rolümüz ile müşterilerimize, zamanında üretim, uygun maliyet ve baskıda yüksek kalite kazanımları sağlayabilmek üzere çalışmalarımıza devam ediyoruz.

1989 yılından beri faaliyet gösterdiğimiz baskı sektöründe Ofset in yanı sıra, dijital ofset ve dijital baskı çeşitliliğini de aynı çatı altında birleştirerek müşterilerimize entegre çözümler sunabiliyor, bu nedenle de markamızı “Dijiplus Baskı Çözümleri” olarak tanımlıyoruz.

Tüm firmaların kendi müşterilerine dokunmak istediği modern pazarlama çağında, baskıda “kişiselleştirme” olanağı sağlayarak birçok firmanın bu alanda ilerleyebilmesine ön ayak olabildiğimiz için gurur duyuyoruz.

Çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimizden aldığımız güç ile geleceğe çok daha emin ve güvenle bakabiliyor, satış pazarlama ve iletişim için farklılık yaratabilecek ürün ve fikirler üretmeye devam edeceğimizi belirtmek istiyoruz.

Kürşad Özaksel – Genel Müdür

Projeleriniz için hemen teklif alabilirsiniz!