Baskı Öncesi

Dijital ortamda hazırlanan Freehand, Ai, InDesign, vb.* sayfaların baskı makineleri tarafından basılabilmesi için bir hazırlık evresine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu hazırlık evresini; sayfa kontrolü, renk ayrımı, dijital montaj, prova oluşturma ve kalıp pozlanması işlemleri olarak sıralayabiliriz.

Baskı Süreci

Adet ve kâğıt özelliklerine göre belirlenen ve CIP4 datalarına göre ayarlanan baskı makineleri kontrol edilir. Pozlandırılan kalıpların baskı makinelerine yerleştirilmesi ile tüm etkenler (kağıt, mürekkep, ortam ısısı vb.) kontrol altında tutularak, baskı işleminin doğru renk değerlerinde gerçekleşmesi sağlanır.

Baskı Sonrası

Basılan ürünlerin talep edilen katlama, cilt ve kesim şekillerine göre bir araya getirilerek ürün tamamlandırılır. Ekstra özellikler talep ediliyorsa, bu işlemleri gerçekleştirilmesinden sonrasında ürün, sevkiyata hazır hale getirilir.

Dijital Ofset Baskı

Düşük adetli, hızlı çözüm gerektiren ve ofset baskı kalitesine en yakın sonuç verilmesi istenen işler için kurulan Dijital Ofset Baskı Merkezimiz, geleceğin baskı şekline olan inancımızın bir sonucudur. Kalıp alma ihtiyacı duyulmadan, hızlı bir printer mantığıyla çalışan bu son teknoloji baskı makineleriyle, bir çok kağıt çeşidini kullanabilme yeteneğine sahip olmaktadır.

Dijital Baskı

Ofset baskı kalitemiz ile edindiğimiz müşteri çeşitliliği ve memnuniyeti, bizi 1999 yılından itibaren sırasıyla; solvent baskı, latex baskı, UV baskı ve dijital kesim (Esko) olmak üzere, yeni yatırımlar yapmak için cesaretlendirmiş ve 2000 yılından itibaren müşterilerimize aynı çatı altında çok yönlü hizmet verebilme şansı tanımıştır.

Promosyon

Baskıların sadece kağıt üzerinde değil, bir çok farklı materyal üzerinde gerçekleştirilebilmesine olanak tanıyan makine parkurumuz ile, müşterilerimizin ihtiyacı olan her türlü promosyon malzemelerini baskı hizmetiyle birleştirerek, tamamlayıcı bir hizmet sunabilmekteyiz.

Projeleriniz için hemen teklif alabilirsiniz!